Zorbay Şerif Erday

Misyonumuz, Biyografi

Akademisyen, Sanat Direktörü Zorbay Şerif Erday lise yıllarında başlayan sanat çalışmaları ve tasarım uygulamalarını sürdürürken, 1980 yılında İsviçre'ye giderek, yurtdışında reklamcılık eğitimi aldı.

Yurda döndüğünde içmimarlık üzerine lisans eğitimine devam ederken birçok reklam pazarlama ve yönetim hizmetlerinde bulundu. Güzel Sanatlar ve Mimarlık üzerine eğitim ve öğretim kurumlarını T.C.M.E.B.'lığından programlarını yazarak ruhsatlı eğitim kurumlarını açtı.

Sanatın birçok dalında karikatür, tiyatro, sinema ve müzik yorumculuğu gibi sanat kollarında amatör ve profesyonelce çalışmalarda bulundu. Reklam kampanyasını ve organizasyonlarını yürüttüğü bazı kuruluşların mağaza ve kornerlerinin uygulama projelerini yaptı. Bunun haricinde otel, ev, ofis, mutfak, banyo, proje ve uygulamalarının yanında mobilya tasarım, proje ve taahhüt işlerini yapmaktadır.

T.C.M.E.B.'lığı Özel ERART Güzel Sanatlar Eğitim Merkezlerinin, ZorbayART Akademi ve ZorbayART Sanat Galerisi, Sanatsal Eserler Üretim Merkezlerinin Sanat Direktörlüğünü yürütmektedir.

Sizlerin mutlu yaşayabileceği mekan ve ortamları çağdaş çizgiler, dinamik renkler realist ve sürrealist tasarımlar ve proje uygulamaları ile en güzel ortamları hazırlayarak, beğeninize sunmaktan kıvanç duyarız.
"Negatif sokaklardan geçer,
  Pozitif sokaklada mesken ediniriz"Tıkla Başa Dön..